from 21 September 2019 to 14 December 2019
Amfiteatrul R3 din cadrul Facultății de Chimie
Europe/Bucharest timezone
Seminarii de informare științifică

Participant List

270 participants

First Name Last Name Affiliation Title
Adela Prodan-Hora Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Bucuresti, clasa a X-a G Elev de liceu
Adriana Aura Aivănesei Facultatea de Fizică Student
Alessandra Mironescu Studenta la Facultatea De Fizica Student
Alessandra - Carla Irimiciuc Colegiul Economic Virgil Madgearu, clasa a X-a Elev de liceu
Alex Paunescu Liceul Economic "Ion Ghica" Targoviste clasa a XI Elev de liceu
Alex Preda 10 Elev de liceu
Alex Cristian Cozma UBB, Facultatea de fizica anul 3 Student
Alexandra Gheorghita Colegiul National Gheorghe Sincai, clasa a XII-a Elev de liceu
Alexandra Teodor Colegiul Național Iulia Hasdeu clasa a 10-a Elev de liceu
Alexandra Stefania Olacel Facultatea de Fizica Student
Alexandru A ndrei Facultatea de Fizica Student
Alexandru Bobleaga Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor, in prezent masterand-Biofizica si Biotehnologie Celulara Masterand / Doctorand
Alexandru Manolache Scoala Gimnazială 167 actual student la Colegiul Economic Virgil Madgearu Elev de liceu
alexandru marincel UTCB - inginer mecanic 2015+master 2017 Masterand / Doctorand
Alexandru Preda Liceul Teoretic Ștefan Odobleja,clasa a 10-a Elev de liceu
Alexandru Strambei Colegiul de Informatica Tudor Vianu Elev de liceu
Alexandru Toader Ichb clasa a 11-a Elev de liceu
Alexandru Alin Potanga Cl. 11 Elev de liceu
Alexandru Daniel Petriceanu Clasa a 10-a la Colegiul National "Mihai Viteazul" Elev de liceu
Alexandru Rares Apostol Universitatea Politehnica Bucuresti - Facultatea de Inginerie Aerospatiala Masterand / Doctorand
Alexandru-Alin Corodeanu Facultatea de Mddicina si Farmacie,specializarwa Farmacie anul 4,Medicina generala anul 1 Student
Alexia Ioana Grigorescu Colegiul National Matei Basarab, clasa a 10-a Elev de liceu
Alin Cazacu Liceul teoretic ioan petrus Elev de liceu
Alin Trifu UPB Facultatea de inginerie electrica, anul I Student
Alina Rușeț Colegiul Tehnic Motru, clasa a 9-a Elev de liceu
Alina Daniela Handra Doctorat UPB Altceva
Amelia Tanase Facultatea de Imbunatatiri Funciare Altceva
Amira Mihaela Nicola Facultatea de fizica - anul 1 Student
Ana Florica Farcas Fac. electronica Altceva
Ana Maria Chircu Liceul Teoretic "Ștefan Odobleja", clasa a 10-a Elev de liceu
Ana Maria Niculescu Colegiul National "Gheorghe Sincai", Anul l la Facultatea de Automatica si Calculatoare Student
Ana-Maria Bogdan Facultatea de Fizica, anul 1 Student
Ana-Maria Popa Facultatea de Fizica Magurele , anul 1 Student
Ana-Victoria Dumitrescu UPB Facultatea de Energetică, anul IV Student
Anastasia Cristescu Colegiul National Sfantul Sava, Bucuresti, clasa XI Elev de liceu
Anca Beatrice Milu Politehnica Bucuresti anul absolvirii 1986 Altceva
Anda-Maria Tanase Universitatea Bacau-Facultatea de Matematica, specializarea Matematica-Fixica Altceva
Andra Gheorghiu Universitatea Politehnica Bucuresti, facultatea de inginerie aerospatiala anul 1 Student
Andreea Bărăscu Facultatea de Fizică de la Măgurele, anul I, fizică teoretică (sunt absolventă a Liceului Teoretic Ion Luca Vatra Dornei, profil real, filiera matematică-informatică intensiv informatică) Student
Andreea Diaconu Colegiul National Mircea cel Batran Elev de liceu
Andreea Dinu Universitatea Politehnica din Bucuresti,Facultatea de Inginerie Medicală Student
Andreea Dumitru Liceul Teoretic Horia Hulubei Student
Andreea Mitu-Stănciulescu Colegiul National Mihai Viteazul, clasa a 12-a (anul scolar 2019-2020) Elev de liceu
Andreea Stoica Administrarea Afacerilor, Universitatea Bucuresti Masterand / Doctorand
Andreea Beatrice Paraschiv Facultatea de fizica- anul 1 Student
Andreea Elisa Dumitru Facultatea de Fizica, Universitatea din Bucuresti, fizica medicala, anul I Student
Andreea Madalina Saveli Facultatea de Drept Altceva
Andreea-Alexandra Diaconu Colegiul Național Iulia Hașdeu, clasa a x a Elev de liceu
Andreea-Alexandra Vintilescu Facultatea de Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia informației, anul I de studiu Student
Andreea-Georgiana Amza Universitatea Politehnica Bucuresti, Facultatea de Automatica si Calculatoare, Sectiunea Calculatoare si Tehnologia Informatiei, anul 1 Student
Andreea-Irina Hedes Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Elev de liceu
Andrei Istratescu Colegiul Natioal de Informatica “Tudor Vianu” Elev de liceu
Andrei Jitariu Academia Tehnica Miltara Student
Andrei Miga-Papadopol Colegiul National Cantemir Voda clasa a X-a Elev de liceu
Andrei Ursulean Universitatea Politehnica Bucuresti, Inginerie Aerospatiala, anul 4 Student
Andrei Liviu Lăbău Cristea Facultatea de Automatică și Calculatoare, Universitatea Politehnica din București, anul 1 Student
Andrei Razvan Vasile Facultatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia informației anul 1 Student
Andrei-Alexandru Spanache Universitatea Tehnică Gheorghe Asachi, Iași, 2014 Altceva
Andrei-Claudiu Negoita Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza Elev de liceu
Andrei-Madalin Grigore Facultatea de Inginerie Aerospatiala, anul 3 Student
Andrei-Robert Răducu Facultatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației Student
Angel-Vasile Nica Facultatea de Chimie, anul 3 Student
Anisoara Badea Fac. Fizica Masterand / Doctorand
Antonia Calugarul Eleva clasa a 10-a, profil real: specializare matematica-informatica, Colegiul National Grigore Moisil Elev de liceu
Antonio Petre Facultatea de Fizica Student
Astrid Arfire clasa a XII-a Elev de liceu
Bendis Marinecu Colegiul Economic "Virgil Madgearu" (clasa 11, 2018-2019 Elev de liceu
Bianca Predut Jurnalism Altceva
Bianca Raducan Colegiul National Sfantul Sava Student
Bianca Ioana Cernea Colegiul National Gheorghe Lazăr, clasa a 10-a Elev de liceu
Bianca Maria Polifrone Clasa a 10 a Elev de liceu
Bianca-Alexandra Iordan Facultatea de Fizica, specializare: fizica medicala, anul 1 Student
Camelia Cristea dr ing chimist Altceva
Camelia Malinovschi Masterale. Academia Fortelor Terestre "Nicolae Bălcescu" Sibiu Altceva
Carmen Tuca Facultatea de Fizica Altceva
Casiana Matei Facultatea de matematică și informatică București, anul 1 Student
catalin latcan Faculatea de Inginerie UGAL Galati anul II Masterand / Doctorand
Catalin-Andrei Turtica Facultatea de Automatica si Calculatoare, anul III Student
Catalina Vasilica Facultatea de Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor, UPB Student
Cezar Grosu Colegiul National de Informatica “Tudor Vianu” (clasa a XI-a) Elev de liceu
Cezar Vasilescu Colegiul National Sfantul Sava, clasa a 9a Elev de liceu
Chiurciu Maria Universitatea de medicina si farmacie Carol Davila, anul 3 Student
ciprian vasilescu Universitatea Maritima Constanta Altceva
Claudia-Mariana Cocoşilă Universitatea din Craiova, Facultatea de Ştiinţe ale naturii, secţia Fizică Altceva
constantin rosu Inginer proiectant instalatii UTCB, promotia 2004 Altceva
Constantin Ștefănescu Colegiul Național "Iulia Hasdeu"; clasa a 10-a Elev de liceu
Cornel Papacostea cl12 Elev de liceu
Cosmin Comsa Webster University Vienna - Msc. Finance (2013) Altceva
Cosmin Durlă Politehnica AC CTI Anul I Student
Cosmina-Ioana Băjenaru Universitatea Politehnică București, Facultatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației, anul I Student
Cristian Teodor Stan Universitatea Politehnica Bucuresti - ETTI Student
Cătălin-Marian Dragomir Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucuresti,Clasa a 11 a (Stiintele Naturii) Elev de liceu
Daniel Constantinescu Liceu Altceva
Daniel Miu FILS, UPB, anul 3 Student
daniel viorel fac de matematica 1960, fac de filosofie 1970 Altceva
Daniela Ivan UMF Carol Davila 2001 Altceva
DANIELA TEODORESCU UNIVERSITATEA AL.I.CUZA IASI , FACULTATEA DE CHIMIE, SECTIA CHIMIE-FIZICA Altceva
Daniela-Mihaela Chiriac Colegiul Național Gheorghe Roșca Codreanu Bârlad Elev de liceu
Daria Ispas Colegiul National "Sfantul Sava" Elev de liceu
Daria Andreea Dragotoiu Raduta Liceul Teoretic Ioan Petrus, clasa a 12-a Elev de liceu
DeliaElena Radu Liceu I Creanga Tg Neamț cl11 Elev de liceu
Diana Ioan Masterale Altceva
Diana Pricopi Facultatea de Fizica București Student
Diana Teodora Ionică clasa a 12-a, Colegiul Național "Radu Greceanu" Elev de liceu
Diana Valentina Ciuperca Colegiul National Gheorghe Lazar, clasa a 10a Elev de liceu
Dimitrie Bîrlez Facultatea de Automatica, anul I Student
Dorin Raimond Lixandru UPB Facultatea de Electrotehnica 1998 Altceva
Dorin-Vlad Udrea Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu", clasa a XI-a Elev de liceu
Eduard Burlacu Liceul Internațional de Informatică București Elev de liceu
Emilian Miga-Papadopol UPB Facultatea de Electrotehnica (an absolvire 1994) Altceva
Erica Nae Universitatea Politehnica Bucureşti,Facultatea de Ştiințe Aplicate,licență,anul 2 Student
Eugen Mandric UTCB - Facultatea de Inginerie a Instalatiilor Masterand / Doctorand
Eugen Tache Facultatea de transporturi Altceva
EVA-MARIA SAVIN COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL BUCURESTI - CLASA A XI A Elev de liceu
Felicia Iacob Colegiul National "Sfantul Sava", clasa a XIIa Elev de liceu
Felicia Ivona Scarlat anul I al primului ciclu universitar in cadrul Facultatii de Fizica Bucuresti Student
Felix Sava Tudorica Facultatea de Matematica,Univ.Bucuresti-abs;Facultatea de Biotehnologii-prezent Student
Filip-Dimiitri Dolejan gimnaziu Altceva
Florentina Calcam Liceul de Arte "Margareta Sterian" Buzau, clasa XI-a B Elev de liceu
Florin Postolache Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Student
Fryganiotis Sofia Ariana Colegiului Național "Mihai Viteazul ", Ploiești, clasa a X-a, 2019-2020 Elev de liceu
Gabriel-Daniel Dragut Facultatea de Fizica Bucuresti, Anul 2, Grupa 102 Student
Gabriela Stroe Facultatea de Inginerie Mecanica si Mecatronica, Universitatea Politehnica Bucuresti Masterand / Doctorand
GEO CĂLUGĂRU FACULTATEA DE FIZICĂ, STUDII DOCTORALE Altceva
George Comaneanu Facultatea de Energetica Politehnica Bucuresti Student
George Cristache Facultatea de Fizica a Universitatii Bucuresti anul I Student
George Teseleanu Doctorand al Scolii Doctorale de Informatica, Iasi si absolvent al Facultatii de Matematica, Bucuresti Masterand / Doctorand
George Iulian Tanase Facultatea de electronica si telecomunicatii, absolvita. Facultatea de fizica-actual, anul 1 din octombrie 2019 Student
George-Razvan Motas Am absolvit C. N. "Emanuil Gojdu" din Oradea, iar acum trec in anul 1 la Facultatea de Fizica (sectia Fizica teoretica) din cadrul Universitatii din Bucuresti Student
Georgiana Sorina Stan Elevă în clasa a X a, specializare matematică-informatică la Colegiul Național "Grigore Moisil" din București Elev de liceu
Georgiana-Crina Radu Master climatologie și resurse de apă Masterand / Doctorand
Gheorghe Dună Medicină Generală 1982 Altceva
Horia Ciocanas Facultatea de Stiinte Aplicate, Universitatea Politehnica din Bucuresti Student
Iais-Simon Surugiu-Sasa Christian Light Academy, 9th grade Altceva
IMAN - BELKIS GEMALEDIN cl 11 Elev de liceu
Indiana Mintiliu Anul I - Facultatea de Biologie din cadrul Universității București Student
Ioan Farcas Fac. electronica Altceva
Ioana Gîdiuță Clasa a 10-a la Colegiul Național "Mihai Viteazul" Elev de liceu
Ioana Preda Colegiul National "Gheorghe Sincai"; clasa a XII-a Elev de liceu
Ioana Cristiana Burcea Colegiul National Mihai Viteazul (incep clasa 11-a), Scoala Gimnaziala nr. 97 (absolvita) Elev de liceu
Ioana Daniela Dumitru Absolvent liceu, student la facultatea de fizică Student
Ioana-Teodora Brezoi-Mirică Colegiul Național "Ienăchiță Văcărescu" Târgoviște, clasa a 11-a Elev de liceu
Ionut Enache Colegiul National "Aurel Vlaicu" (clasa a XII-a) Elev de liceu
Irina Cristescu UMF Carol Davila Masterand / Doctorand
Iulia Bratu Academia de Studii Economice Altceva
IULIAN DĂNCIULESCU COLEEGIUL "MATEI BASARAB", CLASA a XI - a Elev de liceu
Karrina-Floriana Voicu Facultatea de Fizica, anul I Student
Laura Ciobanescu Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" clasa a-XI a Elev de liceu
Laura Anamaria Nita Facultatea de Stiinte Aplicate (absolvita), Facultatea de Inginerie Medicala (actuala, master I) Masterand / Doctorand
Laura-Teodora Misicu Colegiul National Cantemir-Voda, clasa a XI-a Elev de liceu
Laurentiu Arfire inginer metalurg Altceva
Laurentiu Serban ELI-NP Elev de liceu
Laurentiu Serban test emailddd Pentia Universitatea Bucuresti Elev de liceu
Lavinia Grigorescu Colegiul National Matei Basarab clasa a X-a Elev de liceu
Leonard Marian Udrea Colegiul Național "Nicolae Titulescu", Pucioasa, clasa a 11-a Elev de liceu
Lia Stelea Master Inginerie Geologică, absolvit 2019 Masterand / Doctorand
Lidia Marii Facultatea de inginerie electronică si telecomunicații, Politehnica Student
Liliana Ciobanu Facultatea de Știință Matematica Fizică Altceva
Liliana Ramona Podeanu Universitatea Politehnica din Bucuresti, Masterat anul I Masterand / Doctorand
Luca Ignatescu ICHB, Clasa a 11-a Elev de liceu
Luca Nahorniac Colegiul National Sf. Sava, clasa a IX a Elev de liceu
Luca Popescu Liceul Teoretic Jean Monnet, clasa a XI-a Elev de liceu
Luiza Cristea Facultatea de Filosofie, Universitatea Bucuresti Altceva
Maisa Ionescu Cl 10 Elev de liceu
Malina Elena Constantinescu Colegiul National Iasi, clasa a 11-a, an scolar 2019-2020 Elev de liceu
Malinchi Rares Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" , Braila Elev de liceu
Mara-Andreea Iancu Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu”, clasa a XI-a Elev de liceu
Mara-Georgiana Popovici Universitatea Politehnica Bucuresti, Facultatea de Energetica Masterand / Doctorand
Maria Ionescu Universitatea Bucuresti Altceva
Maria Pană Colegiul Național „Sfantul Sava”, clasa a X-a Elev de liceu
Maria Stroe Colegiul Național „Sf. Sava”, clasa a 10-a în anul 2018-2019 Elev de liceu
Maria Alexandra Iosifescu C.N. Ion Creanga Elev de liceu
Maria Beatrice Oprea Facultatea de fizica ,an 1 Student
Maria Cătălina Ceaușescu Facultatea de Medicină, Universitatea de Medicină și Farmacie „Carol Davila”, anul 6 Student
Maria Magdalena Gherghiceanu Facultatea de Fizica ,Bucuresti ,1982 Altceva
Maria-Antonia Scafaru Colegiul National “Ion Creanga” clasa a XI-a Elev de liceu
Marian Naiman Facultatea de Chimie, Universitatea Bucuresti, promotia 1976 Altceva
Marius Dorin Moraru Absolvent Politehnica București Altceva
Marius-daniel Gantea Liceul Teoretic "Ștefan Odobleja" ,clasa a 10 a Elev de liceu
Marius-Daniel Gantea Liceul Teoretic "Ștefan Odobleja",clasa a10 a Elev de liceu
Marta Bogdana Turcu Facultatea de Fizica Bucuresti Altceva
MATEI BUNEA LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA Elev de liceu
Matei Ceausu Colegiul National "Grigore Moisil", clasa a XI-a Elev de liceu
Matei Nicărel elev în clasa a IX-a la Colegiul Național de Informatică Tudor Vianu Elev de liceu
Matei Păunescu Colegiul National "Ion Minulescu", Slatina, Clasa a XI-a Elev de liceu
Matei Rapițeanu Colegiul National "Matei Basarab" clasa a X-a Elev de liceu
Matei Gabriel Ristache C.N.I. Tudor Vianu, Clasa X Elev de liceu
Melisa Unsalan Facultatea de Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei, anul 3 Student
Melissa Aydogan International British School of Bucharest, year 11 Elev de liceu
Mihaela Marzavan ASE Masterand / Doctorand
Mihaela Negoiță Facultatea de automatica și calculatoare, anul 1 Student
Mihaela Alina Vasile Colegiul National Iulia Hasdeu, clasa a 10-a Elev de liceu
Mihaela Raluca Molea Cristian Liceul Teoretic Horia Hulubei clasa a XI a Elev de liceu
Mihai Marzavan Scoala GimnaZiala 150 Altceva
Mihai Stănescu Școala Gimnazială nr. 79, clasa a 8-a absolvită Altceva
Mihai Robert Paraschiv Clasa a XII-a Elev de liceu
Mihai Robert Paraschiv Colegiul National Iulia Hasdeu, clasa a XII-a Elev de liceu
Mihnea-Cristian Balșeanu Colegiul Național Gheorghe Lazar, clasa a 10-a Elev de liceu
Mircea Dorobantu Colegiul National Iulia Hasdeu Clasa a11 a Elev de liceu
Mircea Pentia liceu Elev de liceu
Miruna Oancea Facultatea de fizica bucuresti Student
Monica Mirea Liceul Internațional de Informatică Constanța, clasa a 10-a (trec clasa a 11-a) Elev de liceu
Myriam Guranda Am studiat in clasa a ix- a la colegiul national "sfantul sava",acum ma aflu in clasa a x -a si ma transfer la colegiul national de informatica "tudor vianu" Elev de liceu
Nicolae Daniel Andreiu Facultatea de Biotehnologii, anul 1 Student
Nicoleta Pirlitescu Facultatea de Drept Altceva
Nicoleta Claudia Jerca Facultatea de fizica Student
Niculae Kitu Facultatea fizică, 1997 Altceva
Oana Mesnita Facultatea de sociologie-psihologie Altceva
Oana-Mihaela Macră Facultatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației, UPB, anul 3 Student
Octavian Tugui Facultatea de Inginerie Aerospatiala Bucuresti, an 4, sectia Air Navigation Student
Octavian-Florin Staicu Absolvent cls 12 cnitv, viitor student informatica fmi unibuc Student
OTILIA MARIA TEODORESCU ETTI , POLITEHNICA BUCURESTI, ANUL II Student
Ovidiu Andrei Mihalache Liceul Mihail Sadoveanu, cls 10 Elev de liceu
Patricia-Claudia Lefterovici Liceul Teoretic Anghel Saligny, Cernvaoda, clasa a9a, profil matematica-informatica Elev de liceu
Petru Milev Facultatea de Chimie Student
Petru Pascu Licență, Facultatea de Matematică, Universitatea București Student
Petru-Octavian Crețu Colegiul Național ,,Sfântul Sava'', clasa a 10-a Elev de liceu
Radu Capșa Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" - clasa a XII-a Elev de liceu
Radu Clim Colegiul National Ion Creanga Elev de liceu
Radu Otopeleanu Facultatea de Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei, anul 2 Student
Radu Cristian Dan Facultatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației, anul 3 Student
Raluca Arfire Facultatea de Medicina Generala, specialitate medicina muncii, 2 masterate Altceva
RALUCA IOANA PASCU UNIVERSITATEA BUCURESTI, FACULTATEA DE FIZICA Altceva
Raluca Ioana Aimée Grigorescu Colegiul National Sf Sava- clasa a 9-a- actuala, Scoala Gimnaziala nr. 5- absolvita Elev de liceu
Ramon Grigorescu Master la Facultatea de Psihologie, Master SNSPA- Comunicare si Opinie Publica, actual- Inginer Suport la Oracle Altceva
Rares Sfetcu Cl 12a liceul Ioan Petrus Elev de liceu
Rareș - Mihai Meșniță Clasa a 9-a Școala Re-Design București Elev de liceu
Rareș-Constantin Dascălu Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu” - clasa a XI-a Elev de liceu
Raul Dumitrascu ASE - Master bancar Altceva
Razvan Nicolae Encea Clasa 11 Elev de liceu
Rebeca Moisuc Facultatea de științe aplicate, anul 1 Student
Robert Scrieciu Colegiul National Gheorghe Sincai, Anul I la Facultatea de Electronica Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei Student
Robert Andrei Dinu Colegiul National Matei Basarab, absolvent clasa a X-a Elev de liceu
Robert Andrei Pandele Colegiul National de Informatica “Tudor Vianu” Student
Roxana Castenson Facultatea de Geografie Altceva
Roxana Ion Universitatea Politehnica Bucuresti 2016/ Facultatea de Fizica- master SERA 2018 Altceva
Roxana Alexandra Pitiş Facultatea de Geografie, Universitatea din Bucureşti Student
SARA REBECA ADAM CLASA A X-a , LICEUL GHEORGHE SINCAI Elev de liceu
Sarah Cîrstea Colegiul Național “ Ion Luca Caragiale “ București , clasa a XIl a Elev de liceu
Serban Moldovanu Liceu St Odobleja, clasa 10 Elev de liceu
Sergiu-Gabriel Stanica Facultatea de Instalatii Bucuresti Altceva
Sergiu-Stefan Mihai Facultatea de Inginerie Aerospatiala, Master anul I Masterand / Doctorand
Shirin Khashan Liceul Teoretic "C. A. Rosetti" Bucuresti, clasa a X-a Elev de liceu
Simona Mitrea Doctorat în Științele Educației Altceva
Sorin Staicu SNSPA - Comunicare și relații publice Altceva
SORIN ADRIAN ADAM DOCTORAT FACULTATEA DE TRANSPORTURI FEROVIARE - TEHNICA MARILOR VITEZE Altceva
Sorina Daniela Visoiu Facultatea de fizica Altceva
Sorina-Maria Borloveanu Universitatea Politehnica București, Facultatea de Energetică, anul 3 Student
Spatarescu Alexandra Liceul M Sadoveanu Borca, cl 11 a Elev de liceu
Stefan Alexandru Mudrag Academia Tehnica Militara Masterand / Doctorand
Stefan Rares Baiasu ICHB, clasa a IX a Elev de liceu
Teofil-Alexandru Țecheră Facultatea de Energetica, anul 1 Student
Tiberiu Andrei Radu Scoala generala 197 (absolvit), C.N.I.T. Vianu Elev de liceu
Toader-Mircea Dumitrache Facultatea de Fizica, Universitatea din Bucuresti Student
Tudor Apopei Colegiul National de Informatica Tudor Vianu, clasa a 11a Elev de liceu
Tudor Constantinescu International Computer Highschool of Bucharest, 10th grade Elev de liceu
Tudor Șuteu Colegiul de Științe "Grigore Antipa" Brașov, clasa a XII-a Elev de liceu
Tudor-David Butufei Colegiul Național "Mihai Viteazul" - clasa a XI-a Elev de liceu
Tudor-Eduard Radu Colegiul National "Emil Racovita" Cluj-Napoca (IX) Elev de liceu
Valentin Ilie UPB - Calculatoare, master - 2015 Altceva
Valentin Ioan Vintilă Colegiul Național "Cantemir-Vodă", clasa a XI-a Elev de liceu
Valentina Ciocan Universitatea Politehnica din Bucuresti,Facultatea de Chimie aplicata si Stiinta Materialelor,inginerie chimica anul 2 Student
Valentina Vinturis Facultatea de Fizica - UB - 1997 Altceva
Vlad Cojocaru Scoala gimnaziala Elev de liceu
Vlad Penciu Facultatea de Chimie și Inginerie Chimică, Universitatea Babeș-Bolyai, Anul I Student
Vlad Schiopu Liceul Militar "Mihai Viteazul"; Academia Tehnica Militara Student
Vladimir George Necula Clasa a IX a ICHB Elev de liceu
Vladimir-Stefan Pechi Colegiul National "Grigore Moisil", clasa a XI-a Elev de liceu
Yannick Koning Colegiul National Tudor Vianu Elev de liceu
Șerban Bufnilă Colegiul Național "Mihai Viteazul", clasa a 10-a Elev de liceu
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×